وبسایت یک مهر

فروشگاه آنلاین کتاب‌های کنکوری و کمک درسی

ما در تلاش هستیم که از طریق وبسایت یک مهر خدمات ویژه ای را برای علاقه مندان به کتاب و دانش فرآهم کنیم. عمده فعالیت ما انواع راهنمایی های اختصاصی برای هر کتاب و فروش این کتاب ها به قیمت مناسب و در سریعترین زمان ممکن است.

 

قوانین و مقررات:
۱- نقل مطالب سایت یک مهر تنها با ذکر نام این وبسایت و قرار دادن لینک آدرس سایت یک مهر (www.yekemehr.com) و به شکل مشخص و آشکار بلا مانع است؛ در غیر این صورت تخلفات در واحد حقوقی “یک مهر” مورد پیگرد قانونی قرارخواهد گرفت.

۲- برای خرید اینترنتی لازم است درسایت ثبت نام کنید. درصورتیکه بدون ثبت نام و ورود به سایت اقدام به خرید کتابی کنید، هنگام اقدام به تسویه حساب به صفحه ثبت نام هدایت خواهید شد.

۳- تخفیف‌های استانی (همزمان با نمایشگاه کتاب استانی)  فقط برای استان اعلام شده می‌باشد و درصورتیکه بقیه‌ی استان‌ها از آن استفاده کنند تخفیفی لحاظ نخواهد شد.

۴- هرپیام یا کامنتی که درباره کتاب‌ها و در بخش نظرات قرار می‌دهید،  پس از بررسی و تایید مدیر فروشگاه نمایش داده خواهد شد.

۵- بعد از فرایند خرید اگر کتابی با افزایش قیمت روبرو شده بود و یا انتشارت مالک از تزریق مجدد آن به انبار ما ناتوان ماند، یک مهر موظف است مراتب را فورا به خریدار اعلام کرده و نسبت به ارسال کتاب جدید و یا لغو کامل سفارش و متعاقبا بازگرداندن هزینه کامل سفارش اقدام نماید.

۶- تلاش و هدف همیشگی کوشندگان یک مهر در راستای فراهم آوری کتاب های شما عزیزان با تخفیف  بیشینه بوده است. بدیهی است درصورت نبود یکی یا چندتا از کتاب ها در انبار، روند ارسال آنها با تاخیری ۲۴-۳۶ ساعته رخ خواهد داد.

۷- اگر به هر دلیلی پس از پرداخت وجه سفارش، از خرید خود پشیمان شده‌اید در اولین فرصت در ساعات اداری با شماره‌های مندرج در بخش تماس با ما در سایت، تماس بگیرید و درخواست خود را اعلام نمایید. تنها درصورتی‌که سفارش شما هنوز از انبار جمع‌آوری نشده باشد و مخصوصا در مرحله جایگزین (با کتاب های جدید) قرار نگرفته باشد، امکان تغییر آن وجود دارد و مبلغ پرداخت شده به حساب شما بازگردانده خواهد شد.